Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Йдеться про рефлексію українця над фундаментальними модусами буття – життям і смертю – крізь призму язичницького світогляду та пізнішого християнства, що певним чином інкорпорувало в себе елементи язичництва. In the article is saying about reflection of ukraine above fundamental moduses existence – life and death – in the light of heathen outlook and late christians that incorporated some moments of heathen.

Коберська Т. А. Фундаментальні модуси буття в українській духовності: онтологічний та аксіологічний аспекти / Т. А. Коберська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 473 : Філософські науки. – С. 130–136. – Бібліографія: 12 назв.