Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізвано енергетичні затрати на дебалансний привід вібраційних технологічних машин, на базі цих досліджень виявлено найефективніші режими роботи з точки зору енергетичних затрат. An analysis of power expenses on the debalance drive of vibration technological machines is conducted in the given article. On the base of given researches the most effective work modes from point of view of power expenditures are exposed.

Берник П. С. Дослідження енергетичних та амплітудно-частотних характеристик вібраційного поля при резонансному режимі роботи дебалансного приводу вібромашини / П. С. Берник, Р. В. Чубик // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2005. – Випуск 39. – С. 26–34. – Бібліографія: 8 назв.