Сучасні проблеми інноваційного процесу в україні

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На даному етапі розвитку України стратегічним завданням є поліпшення якості економічного зростання, утвердження сприятливого інноваційно-інвестиційного клімату. На шляху інноваційного розвитку економіки України є безліч перепон: технологічна відсталість, нерозвиненість інфраструктури в інноваційній сфері, дефіцит фінансових ресурсів. Для розв’язання основних завдань інноваційного розвитку необхідно сформувати конкурентоспроможний науково-технологічний потенціал та створити сприятливі умови для його ефективного використання. Improvement of innovation-investment climate and economical growth is the strategic task on the modern stage of the development of Ukraine. There are a lot of obstacles on the way of innovation development of Ukrainian economy, such as: out-of-date technology, undeveloped infrastructure of innovation sphere, lack of financing. The main problems of innovation development should be solved by high level of the higher education system, good scientific-technological potential, highly qualified engineering and scientific personal, production reserves and natural resources.

Яворська Ж. Б. Сучасні проблеми інноваційного процесу в україні / Ж. Б. Яворська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 321–325. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review