Проаналізовано вплив політичного курсу радянського керівництва на розвиток українського національно-патріотичного руху в УРСР в перше післясталінське десятиліття. The impact of political course soviet leadership to the development of Ukrainian national patriotic movement in the USSR on the first post stalin years is analised.

Виздрик В. С. Лібералізація суспільно-політичного життя в Українській РСР середини 1950-х – початку 1960-х років та її вплив на розвиток національно-патріотичного руху / В. С. Виздрик, І. М. Стасюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 502 : Держава та армія. – С. 131–135. – Бібліографія: 20 назв.