Вплив екстерналій на ефективність національної економіки

Thumbnail Image

Досліджується формування побічних ефектів (або екстерналій) та вплив окремих їх видів на ефективний розподіл ресурсів національної економіки. Пропонуються приватні способи розв’язання проблеми екстерналій. The formation of spillovers (or externalities) is analyzed. We also study the influence of various types of externalities on the efficient allocation of resourses in national economy. The private methodsof solving the externalities problem are suggested.

Сороківська М. В. Вплив екстерналій на ефективність національної економіки / М. В. Сороківська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 317–324. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review