Архітектура системи підтримки прийняття рішень вищого навчального закладу

Thumbnail Image

The paper describes the component architecture of decision support system (DSS) to solve problems of higher education institution. Types of DSS architecture and describes the Lviv Polytechnic National University. У роботі наведено опис компонент архітектури системи підтримки прийняття рішень (СППР) для вирішення проблем з управління вищим навчальним закладом. Проаналізовано типи архітектури і описано СППР Львівської політехніки.

архітектура, сховище даних, СППР, architecture, Data Warehouse, DSS

Верес О. Архітектура системи підтримки прийняття рішень вищого навчального закладу / О. Верес // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 98–101. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review