Часові виміри у реляційних базах даних

This paper considers time dimensions classification in relational databases. Two main semantically independent temporal parameters are distinguished: valid time and transaction time. Also another temporal parameters are considered with user-defined semantics. У статті розглядаються питання класифікації часових вимірів в контексті реляційних баз даних. Виділено два основні семантично незалежні часові параметри: дійсний час та час транзакції. Також проаналізовано інші часові параметри, семантика яких визначається користувачем бази даних.

Жежнич П. І. Часові виміри у реляційних базах даних / П. І. Жежнич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 438 : Інформаційні системи та мережі. – С. 45–48. – Бібліографія: 4 назви.