Принцип корпоративного управління

Розглядаються принципи корпоративного управління, серед них: системність, інформаційна прозорість, забезпечення балансу інтересів усіх суб'єктів корпоративного управління, якісна реалізація функцій управління, існування розвиненої системи економічних, технологічних, соціально - психологічних, адміністративних методів корпоративного управління, наявність дієвих механізмів, підготовки, прийняття та оптимізації управлінських рішень, чітке відокремлення прав власності та управлінських функцій, забезпечення фінансової результативності та платоспроможності корпорації, врахування ризиків при управлінні корпорацією. The principles of corporate governance have been studied. Among them there are systemic approach, iformation clarity, interests balance of agents, qualitative management functions realization, developed system of economic, technological, socio-psychological, administrative metbods of corporate governance, efficient mechanisms, decision making and their optimization, clear disjunction of property right and management functions, finansial effectiveness, corporation solven, taking into accounting of corporate governance risks.

Мукан О. В. Принципи корпоративного управління. / О. В. Мукан, О. І. Бала // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 42–47. – Бібліографія: 4 назви.