Іноземний капітал у банківській системі України: перспективи та ризики

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обґрунтовано необхідність дослідження впливу іноземного капіталу на функціонування банківської системи України за умов інтеграції та глобалізації світового фінансового ринку. Проведено аналіз сучасних тенденцій збільшення присутності іноземного капіталу, розглянуто проблеми та перспективи діяльності іноземних банків в Україні. Запропоновано комплексну класифікацію ризиків, пов’язаних із збільшенням частки іноземного капіталу у банківській системі країни. The necessity research of influencing foreign capital on functioning of the Ukrainians banking system of subject to the condition is integrations and globalizations of world financial market. The analysis of modern tendencies of increase presence of foreign capital is conducted, considered problems and prospects activity of foreign banks in Ukraine. Complex classification of the risks related to the increase of stake foreign capital in the banking system is offered.

Слобода Л. Я. Іноземний капітал у банківській системі України: перспективи та ризики / Л. Я. Слобода, Ю. В. Банах // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 251–257. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review