Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано різницево-адаптивну систему з асинхронно-циклічним обслуговуванням джерел Отримано вирази для оцінки необхідної швидкості передавання інформації. Описана разностно-адаптивная система с асинхронно-циклическим обслуживанием источников. Получены. The difference adaptive system with asynchron-cycle service springs is investigated in this paper. The data rate estimation expression for is found.

Шигера І. Різницево-адаптивна багатоточкова система з асинхронно-циклічним обслуговуванням джерел / І. Шигера // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 122–124. – Бібліографія: 3 назви.