The elimination indistinct algorithmes in knowledge bases, build on relation schema, are described. The efficient gathering of sufficient statistics for classification from knowledge bases are described. Запропоновано алгоритми усунення невизначеностей у базах знань, побудованих на основі реляційного підходу. Процес усунення невизначеностей інтерпретовано як класифікування об’єктів. Проаналізовано методи аналізу об’єктів з ієрархічною структурою.

Шаховська Н. Б. Методи усунення невизначеностей у базах знань, побудованих на основі реляційного підходу / Н. Б. Шаховська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 489 : Інформаційні системи та мережі. – С. 315-324. – Бібліографія: 8 назв.