Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Роглянуто структуру вимірювального каналу температури з напівпровідниковим термоперетворювачем опору, призначеного для контролю температури процесів тепломасообміну в об’єктах, що знаходяться в сильному електромагнітному полі надвисокої частоти. The structure of temperature measurement channel with semiconductor transducer of resistance for needs of temperature control of heat-mass exchange processes in objects influenced by strong microwave electromagnetic field is investigated.

Водотовка В. Інформаційно-вимірювальна система мікрохвильового технологічного процесу: канал вимірювання температури / Володимир Водотовка, Геннадій Юрчик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 145–149. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review