2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У цій статті описано запропонований метод ввімкнення на паралеьну роботу високочастотних транзисторних інверторів із забезпеченням їх синхронної та синфазної комутації. Обгрунтовані схемотехнічні рішення, пояснено принцип роботи, наведені результати експерименту.
In this paper the offered method of high-frequency transistor invertors inclusion on pgrallel operation with their synchronous and cophase switching are described. There is justified a circuitry solution, the principle of operation is explained, the results of experiment are shown.

Яськів В. І. Забезпечення синхронної та синфазної роботи високочастотних транзисторних інверторів / В. І. Яськів, О. П. Гурник // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 100–104.

Endorsement

Review