Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблена структурна схема алгоритму та описана робота програми для знаходження верхньої межі першої зони стійкого підсилення систем з амплітудною модуляцією. This article presents the developed structural scheme of the algorithm for finding the upper limit of the first zone of sustainable amplification for AM-systems. The work of the designed software is also described.

Капустій Б. Алгоритм дослідження стійкості вимірювальних перетворювачів, які працюють на несучій частоті / Борис Капустій, Олег Надобко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 157–160. – Бібліографія: 6 назв.