Тіло, я і самість

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблему, яка хвилює людину протягом всієї її історії, а саме: проблема самості. Автор послідовно порівнює європейську традицію пошуку самості з індуською. На широкому матеріалі автор показує, що пошуки самості не закінчилися, а будуть тривати до тих пір, допоки людина не віднайде “саму себе”, не повернеться до “самої себе”, тобто, до самості. Проблема самості особливо актуальна у наші часи падіння тоталітарних держав і переходу до постмасових суспільств. In this article author considers problem of Selfhood, which agitates man during his history. Author compares europian and Indian tradition of searching of Selfhood. On wide material author shows that searching of Selfhood doesn’t stop. The problem of Selfhood is very actual in our time after fall of totalitarian States and transition to postmass societies.

Карівець І. В. Тіло, я і самість / І. В. Карівець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 473 : Філософські науки. – С. 23–30. – Бібліографія: 12 назв.