Наведено результати натурного експерименту з вивчення напружено-деформованого стану балочної клітки решітчастої прогонової будови з різними конструкціями мостового полотна. Results of experiments on stress-strain state of beams span from truss with different types of roadway are in the article.

залізобетонні плити, мостове полотно, натуральний експеримент, concrete slab, superstructure, static experiment

Закора О. Л. Експериментальні дослідження несучої здатності повздовжніх металевих балок залежно від типу мостового полотна / О. Л. Закора, Г. О. Линник, В. В. Марочка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 193–195. – Бібліографія: 6 назв.