Психологічна боротьба в історії українського козацтва

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

З'ясовується специфіка інформаціно-психологічного впливу в період Козацької доби на Україні: його застосування у зовнішній і внутрішній життєдіяльності запорозьких козаків та пропоганда в політиці іноземних держав, спрямована на українські землі.The main purpase of the author is to determine the specificness of an information and psychological influence during the Cossack period in Ukraine: its usade in the foreign and interior policial activity of Zaporoghshy Cossachs and policial propaganda of foreign states directed of the Ukrainian territory.

Куцька О. М. Психологічна боротьба в історії українського козацтва / О. М. Куцька // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 474 : Держава та армія. – С. 3–12. – Бібліографія: 13 назв.