Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

У статті розглядається творча біографія архітектора Теодора Тальовського, перелічується його мистецький доробок, акцентується увага на праці львівського періоду. Описується реставрація набору рисунків із зображенням проекту костелу в Сєдлісках. The article “The achievements of the architect T. Talovskyy, dean of Lviv Polytechnic. The contribution of restorers to the preservation of his heritage” by L. Dzendzeluyk and L. Loda deals with the creative biography of the architect Theodore Talovskyy, lists what its artistic heritage, focuses on his work period in Lviv. The restoration of the set of pictures illustrating the project of the church in Siedliska is described.

архітектор Тальовський, професор Львівської політехнічної школи, проект костелу в Сєдлісках, реставрація, architect Talovskyy, professor of Lviv Polytechnic Institute, a project of the church in Syedliski, restoration

Льода Л. М. Здобутки архітектора Т. Тальовського, декана Львівської політехніки. Вклад реставраторів у збереження його творчої спадщини / Любов Мирославівна Льода, Леся Степанівна Дзензелюк // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції, 25 жовтня 2012 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. - С. 325-333. - Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review