Правове регулювання участі адвоката у цивільному процесі України

Досліджено законодавство, яке регулює участь адвоката у цивільному процесі України. Проаналізовано діяльність адвокатів як правового інституту, який стоїть на захисті прав громадян і відображає стан і рівень демократії в країні. Від того, наскільки він стабільний, має чітку організацію, керується законами та є захищеним, значною мірою залежить упевненість кожного члена суспільства у своєму добробуті, в успішності підприємницької діяльності.
The legislation governing the participation of a lawyer in the civil process of Ukraine has been analyzed. The activity of lawyers as a legal institute, which stands for the protection of citizens’ rights and reflects the state and level of democracy in the country, is elaborated. Considering how stable it is, has a clear organization, is governed by the laws and is protected depends largely on the confidence of each member of society in their well-being and in the success of their business activities.
Исследовано законодательство, которое регулирует участие адвоката в гражданском процессе Украины. Проанализирована деятельность адвокатов, как правового института, который стоит на защите прав граждан и отражает состояние и уровень демократии в стране. От того, насколько он стабилен, имеет четкую организацию, руководствуется законами и является защищен, в значительной степени зависит уверенность каждого члена общества в своем благополучии, в успешности предпринимательской деятельности.

суд, адвокат, правосуддя, права громадян, представництво, судовий захист, адвокатська етика, права адвоката, court, attorney, justice, citizens rights, representation, judicial protection, advocacy ethics, lawyer’s right, суд, адвокат, правосудие, права граждан, представительство, судебная защита, адвокатская этика, права адвоката

Римарчук Р. Правове регулювання участі адвоката у цивільному процесі України / Рима Римарчук, Світлана Сорока // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2020. — Том 7. — № 1. — С. 167–172.