Biblioteki Akademickie – trendy i wyzwania ery informacji elektronicznej

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто нові тенденції модернізації бібліотек вищих навчальних закладів в епоху розвитку наукової та соціальної комунікації. Наголошено на ролі і значенні бібліотеки у популяризації і використанні нових джерел інформації та інноваційних технологій з метою якісного обслуговування користувачів. New trends in the modernization of libraries of higher education institutes in the period of development scientific and social communication were considered. It was stressed on the role and importance of libraries in the promotion and using the new sources of information and innovative technologies to quality customer service.

бібліотека, інноваційні технології, Google, open access, дигіталізація, Web 2.0, library, innovative technology, digitization

Ферет Б. Biblioteki Akademickie – trendy i wyzwania ery informacji elektronicznej / Б. Ферет // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали третьої науково-практичної конференції, 29 вересня 2011 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редколегія: О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 161-166.