Підвищення точності цифрових стабілізованих СЕП з БЛЧ 2-го порядку

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуті цифрові силові електронні пристрої (СЕП) з безперервною лінійною частиною (БЛЧ) 2-го порядку, які працюють в режимі стабілізації. Отримані дискретні передавальні функції замкненої та комбінованої систем. Застосування комбінованої СЕП дасть змогу підвищити порядок астатизму.
The digital power electronic devices are considered. They have a continuous linear part of the second order and work in a mode of stabilization. The discrete transfer functions of the closed and combined system are received. The application of the combined power electronic devices allows to raise the order of astigmatic.

Андрєєв А. І. Підвищення точності цифрових стабілізованих СЕП з БЛЧ 2-го порядку / А. І. Андрєєв // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 71–74.

Endorsement

Review