Кадрове забезпечення органів державної влади в Україні

Видавництво Львівської політехніки

Порушується і аналізується питання кадрової політики в Україні, кадрового забезпечення органів державного управління та органів місцевого самоврядування високопрофесійними працівниками. Violated and analyze issues of personnel policy in Ukraine, providing government and local government employees highly. Поднимаются и анализируются вопросы кадровой политики в Украине, кадрового обеспечения органов государственного управления и органов местного самоуправления высокопрофессиональными работниками.

кадрова політика, кадрове забезпечення, органи державного управління, personnel policy, institutional provisions, general government, кадровая политика, кадровое обеспечение, органы государственного управления

Дембіцька С. Кадрове забезпечення органів державної влади в Україні / С. Дембіцька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 782 : Юридичні науки. – С. 33–38. – Бібліографія: 23 назв.