Проблеми стандартизації та сертифікації автомобільного транспорту

Thumbnail Image

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Наведені проблеми при сертифікації транспортних послуг та ремонту і технічного обслуговування дорожньо-транспортних засобів. Приведены проблемы при сертификации транспортных услуг, ремонта и технического обслуживания транспортных средств. The problems of the trafic services, cаr perair services and technical support services are considered.

Сало О. Проблеми стандартизації та сертифікації автомобільного транспорту / О. Сало // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 56. – С. 123–125. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review