Thumbnail Image

Подано результати експериментальних випробувань залізобетонних балок, підсилених зовнішньою композитною арматурою. Наведено графіки деформацій по висоті нормальних перерізів. The results of in experimental tests of reinforced-concrete beams, strengthened an external composite reinforcement are given in this paper. Graphics of strains of normal cuts are resulted.

залізобетонні балки, композитна арматура, reinforced-concrete beams, composite reinforcement

Мурин А. Я. Деформативність нормальних перерізів залізобетонних балок, підсилених зовнішньою композитною арматурою / А. Я. Мурин, В. М. Сорохтей // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 655 : Теорія і практика будівництва. – С. 204–208. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review