Розглянуто ефективність використання імпедансних вимірювань у задачах виявлення закладних пристроїв на абонентських телефонних лініях. Проаналізовано особливості встановлення ЗП, котрі впливатимуть на виявляючі властивості методу. Efficiency of using impedance measurings is considered in the tasks of exposure of devices of establishment on subscriber public-call lines. Features are analysed establishments of ZP, which will influence on discovering property of method.

Іванюк В. М. Дослідження ефективності використання імпедансних вимірювань у задачах виявлення телефонних закладних пристроях / В. М. Іванюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 608 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 86–92. – Бібліографія: 8 назв.