2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано термоанемометричні методи побудови газових лічильників, розглянуто характеристики сенсорів на основі p-n–переходу, проаналізовано певні математичні моделі методом уніфікації з модуляцією вимірюваного струму, розглянуто результати теоретичних досліджень та запропоновано модель для створення термоанемометричного газового лічильника на основі p-n–переходу.
Methods of creation gas meters are analyzed in this paper. Some characteristics of p-n junction sensors are described. Four mathematical models by the unification with the modulation of measured current are analyzed. The result of the theoretical experiments is discussed. The best model for creation of gas meters is proposed.
Проанализировано термоанемометрические способы строения газовых счетчиков, рассмотрено характеристики сенсоров на основе p-n–перехода, проанализировано некоторые математические модели способом унификации с модуляцией измерительного тока, рассмотрены результаты теоретических исследований и предложена модель для строения термоанемометрических газовых счетчиков на основе p-n–перехода.

Обух І. Аналіз можливості побудови термоанемометричних газових лічильників із сенсорами на основі p-n–переходу / Ірина Обух, Василь Яцук, Петро Скебський // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 131–137.