Видавництво Львівської політехніки

У статті розкрито структуру середньовічної книги. Описані європейські центри збереження та поширення інформації у добу середньовіччя. Розглянуто зовнішні фактори впливу на поширення інформації у даний період. The article “Forming of book collections and libraries, an informational distribution in Europe in the Medieval age” of S. Kholod describes the structure of medieval book. Eeuropean centres of information preservation and distribution in the Middle Ages are specified. The article also investigates the external factors of influence on information distribution in this period.

скрипторії, університети, манускрипт, клірики, література, бібліотека, книги, середньовіччя, scriptorium, university, manuscript, cleric, literature, library, books, Middle Ages

Холод С. С. Формування книжкових зібрань і бібліотек та розповсюдження інформації у добу середньовіччя в Європі / Святослав Сергійович Холод // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції, 25 жовтня 2012 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. - С. 402-410. - Бібліографія: 2 назви.