Національний університет "Львівська політехніка"

У статті розглянуто етапи створення анотованого тематичного покажчика. Розглянуто еволюцію поглядів відомих бібліотекознавців на бібліотеку як соціальний інститут. Охарактеризовано практичне використання бази даних бібліотекознавчих матеріалів НТБ Національного університету «Львівська політехніка». The article describes stages of an annotated thematic catalogue creation. The evolution of the views of famous library scientists on library as a social institution is dwelled upon. Practice usage of the Lviv Polytechnic National University Scientific Library database of library science materials is characterised.

анотований тематичний покажчик, бази даних, бібліотека, комунікаційна система, соціальні комунікації, annotated thematic catalogue, databases, library, communication system, social communications

Задорожна М. В. Анотований тематичний бібліографічний покажчик «Бібліотека як багаторівнева комунікаційна система»: підготовка та укладання / М. В. Задорожна // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 288-300. - Бібліографія: 18 назв.