Вольтамперні характеристики спільноти людей при дії постійної напруги

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі експериментальних досліджень обґрунтовані визначальні параметри вольтамперних характеристик спільноти людей за дії постійної напруги, як бази для розроблення рекомендацій з електробезпеки в електроустановках постійного струму. On the basis of experimental researches the proved determining parameters volt-ampere characteristics of community of people at action of a constant voltage which base for development of recommendations on an electrosecurity in electroinstallations of a direct current.

Вольтамперні характеристики спільноти людей при дії постійної напруги / Л. О. Никонець, А. А. Маліновський, Ю. Л. Шелех, Т. Г. Андрієнко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 63-71. – Бібліографія: 6 назв.