Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано експериментальні результати по дослідженню НЧ-флуктуацій у різних системах. На підставі аналізу запропоновано модель НЧ-флуктуацій, у якій визначальним чинником є структурованість системи, яка впливає на форму спектральної густини флуктуацій. The experimental outcomes on a research of low frequency fluctuations in different systems are analysed. On the basis of the analysis the model of low frequency fluctuations is offered, in which the defining factor is structure of a system, which influences the shape of a spectral concentration of fluctuations.

Колодій З. Структурованість системи - основний чинник, що впливає на низькочастотні флуктуації в системі / Зеновій Колодій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 100–105. – Бібліографія: 20 назв.

Endorsement

Review