Моделі надійності розгалужених симетричних систем

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено основні характеристики надійності невідновлюваних симетричних сис- тем, розгалужених до третього рівня, зі старіючими вихідними елементами. Розроблено моделі ймовірності відмови, частоти відмов та інтенсивності відмов для випадку, коли надійність старіючих вихідних елементів описується розподілом Вейбулла.
Main reliability characteristics of unrestorable symmetric systems ramified to level 3 with ageing output elements are examined in this paper. Models of the failure probability, the failure frequency and the failure rate are worked out in the case when the lifetime of ageing output elements is circumscribed by the Weibull distribution.

Сидор А. Р. Моделі надійності розгалужених симетричних систем / А. Р. Сидор // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 548 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 112–115.