Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив лазерного легування й навуглецювання на зміну структури, фазового складу й властивостей поверхневого шару титанового сплаву ВТ3-1. Запропоновано оптимальні режими лазерного зміцнення поверхні сплаву. The effects of laser quenching and carburizing of titanium alloy BT3-1 are considered. Optimal conditions of laser treatment wich ensures surface hardening of this alloy are determined.

Плешаков Е. І. Вплив лазерного гартування й навуглецювання на структуру й властивості поверхневого шару титанового сплаву ВТ3-1 / Е. І. Плешаков // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 394 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 138–142. – Бібліографія: 6 назв.