До проблеми психофізичного відношення у постмодерністській парадигмі

Розглянуто проблему співвідношення духовного і фізичного через зіставлення його аналізу відношення на найнижчому рівні тобто рівні мікрочастинок, хвиль і полів. Із постмодерністською науковою парадигмою стверджується важливість розгляду психофізичного відношення як багатовекторного процесу розкриття двох вимірів дійсності: матеріального і духовного. In article is considered problem relations mental – physical. On elementary particles level this it is important. The рaradigm of post-modern is points to on much vector problem mental – physical.

фізичне, психічне, свідомість, організм, постмодерністська парадигма, психофізичне відношення, physical, mental, consciousness, organism, paradigm of post-modern

Кадикало А. До проблеми психофізичного відношення у постмодерністській парадигмі / Андрій Кадикало // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 607 : Філософські науки. – С. 49–55. – Бібліографія: 14 назв.