The current characteristics of the field emission microelements

Об’єктом математичного та фізичного моделювання були вакуумні автоелект¬ронні мікроелементи з загостреними мікроемітерами радіусів (5... 100) 10'6 м та міжелектродними відстанями (0,5...20) 10 “6 м. Діапазон напруг та струмів вибирався з умови одержання мінімальної освітленості у 50 лк на відстані 0,03 м від катодолюмінес- центного екрана. Для елементів з графітовими емітерами були одержані струми (8....600) 10 “6 А у невисокому вакуумі. Object of mathematical and phisical modeling was vacuum field emission micro elements with sharp micro emitters to radius (5... 100) 10'6 m and between electrode distances (0,5...20) 10 6 m. A range voltages and currents got out of conditions of reception of minimum light exposure 50 lux on distance 0,03 м from the screen. For elements with graphite emitters was obtained currents on (8....600) 10 A in non-high vacuum.

Kozhuchar O. T. The current characteristics of the field emission microelements / O. T. Kozhuchar // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 510 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 23–26.