Класифікація подвійних перестановок для електрон-фононної взаємодії

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Виконана класифікація подвійних перестановок, які відображають ряд теорії збурення для електрон-фононної взаємодії. Для цього аналізують цикли електронної перестановки та іх зв’язок між собою за допомогою фононних перестановок. Встановлено залежність між типами зв’язку між електронними циклами та різними виразами для згортки у відповідних аналітичних виразах. Вказується і відповідність до діаграм Фейнмана.
We classify of double permutations, which describe the items of the perturbation theory sum for electron – phonon interaction. For this purpose, we analyze the cycles of electron perturbation and connection between them with phonon perturbation. We determine the dependences between different types of connections and different convolutions in their analytical expressions. We also denote the accordance to Feynman diagrams.

Товстюк К. К. Класифікація подвійних перестановок для електрон-фононної взаємодії / К. К. Товстюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 532 : Електроніка. — С. 133–137.