Дослідження технічного стану першого залізобетонного моста України

Розглянуто перший залізобетонний арочний міст в Україні. Описано методи його досліджень та визначення технічного стану. Наведено результати обстеження та випробування моста тимчасовим навантаженням. This paper is devoted to the first reinforced concrete arch bridge in the Ukraine. The method of investigation and studing of technical condition are described. The results of testing of bridge for the live load are introduced.

залізобетонна арка, технічна діагностика, розрахунки моста, результати досліджень, reinforced concrete arch, technical diagnostic, calculation of bridge, the results of investigation

Дослідження технічного стану першого залізобетонного моста України / М. П. Коваль, А. Є. Фаль, І. П. Бабяк, Р. І. Полюга, П. М. Сташук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 260–266. – Бібліографія: 9 назв.