Прийняття фінансового рішення в системі вітчизняного правового середовища

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено основні концепції та науково обґрунтовані особливості прийняття фінансових рішень. Розглянуто основні характеристики та класифікації форм організації бізнесу в Україні та США. Запропонована нова ідея стосовно реформування вітчизняних форм організації бізнесу. The basic concepts and sophisticated financial decision-making methods are noted in this article. The number of major features and classifications for business forms in Ukraine in comparison to USA are briefly discussed. The new idea to reorganize business forms in Ukraine has been proposed.

Колісник М. В. Прийняття фінансового рішення в системі вітчизняного правового середовища / М. В. Колісник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 257–262. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review