Thumbnail Image

Обґрунтовано застосування симплекс-методу для оптимізації структури автоматизованої лінії. Проведено зведення задачі цілочислового лінійного програмування до системи канонічних рівнянь із цілими коефіцієнтами та визначено умови отримання унімодулярної матриці обмежень. Наведено алгоритм оптимізації та приклад знаходження оптимальної структури автоматизованої лінії пакування в’язких продуктів. Showing simplex method for structure optimization of automatized line. It has been held of task integer line programation to the system of canonical equations with complete coefficients and has been found condition for getting the unimodular matrix of limiting. There's an algorythm for optimization and an example to finding an optimal structure of automatized line for packaging past products.

Пальчевський Б. О. Застосування симплекс-методу для структурної оптимізації автоматизованих ліній пакування / Б. О. Пальчевський, С. В. Власюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 41-47.

Endorsement

Review