Оптимізація впровадження сукупності інноваційних проектів регіону

Thumbnail Image

Розглянуто питання оптимізації відбору інноваційних проектів у межах кредитних ресурсів регіону. Використовуються метод пріоритетів за показником окупності капітальних витрат та критерій платоспроможності. In clause the question of optimization of selection innovations of the projects in borders of credit resources of region is considered. Are used a method of a priority behind a parameter to pay bakeoff capital expenses and criterion ability to pay.

Войцеховська Ю. В. Оптимізація впровадження сукупності інноваційних проектів регіону / Ю. В. Войцеховська// Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 127–127. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review