Кафедра архітектурних конструкцій

Показано основні напрямки освітньо-педагогічної та наукової діяльності кафедри. Відображено індивідуальний внесок працівників кафедри в навчальний процес. Велику увагу приділено новому напрямку дослідження - визначення енерговтрат у будівництві і розвитку нових технологій енергозбереження у архітектурно-будівельній практиці. Main directions of faculty’s educational & pedagogic activities, stientific interests are described chaiz. Autor reflected individual contribution of every chaizs member into the scientific studies development. Main attention is paid to the new trend of research - deteminatiob of heat losses in buildings & new energy-seving technologies devolopment in building & architecture.

Печеник О. М. Кафедра архітектурних конструкцій / О. М. Печеник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 429 : Архітектура. – С. 204–207.