До визначення розпірних зусиль у ригелі в межах рами

Розроблена розрахункова схема однопрогонової одноповерхової двошарнірної рами з П-подібною розрахунковою моделлю ригеля в ній для визначення пружних гори- зонтальних переміщень опор та відповідних їм значень розпірних зусиль з урахуванням міцності бетону замонолічування між опорними торцями ригеля та колонами. Тhe settlement circuit of a оne-storeyed frame with one flight with П-similar settlement model of a beam in it for definition of elastic horizontal movings of support and strutting efforts in view of durability of concrete between end faces of beams and columns.

Кінаш Р. І. До визначення розпірних зусиль у ригелі в межах рами / Р. І. Кінаш, Д. Г. Гладишев // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 97–101. – Бібліографія: 4 назви.