Thumbnail Image

Одержано деякi апрiорнi оцiнки порядку росту мероморфних розв'язкiв з логарифмiчною особливою точкою в нескінченність лiнiйних диференцiальних рiвнянь та систем лiнiйних диференцiальних рiвнянь (...) мероморфнi функцiї з логарифмiчною особливою точкою в нескінченності. In article we obtain estimates of the order of growth of meromorphic solutions with a logarithmic singularity at 1 of the linear di erential equations and systems of the linear di erential equations which coe cients are meromorphic functions with a logarithmic singularity at ∞.

логарифмiчна особлива точка, мероморфний розв'язок, оцiнки зростання, диференцiальнi рiвняння, logarithmic singularity, meromorphic solution, estimates of growth, differential equations

Мохонько В. Д. Про мероморфнi розв'язки з логарифмiчною особливою точкою в нескінченності систем лiнiйних диференцiальних рiвнянь / В. Д. Мохонько, А. З. Мохонько, Л. I. Коляса // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 643 : Фізико-математичні науки. – С. 15–23. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review