Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено методику і результати досліджень деформативності фрагмента стіни за дії високої температури. In this article strategy and results of experimental research of deformability of piece of the wall under high temperature is represented.

Фіцик В. С. Вогневі випробування фрагментів стін за допомогою печі для теплофізичних випробувань малогабаритних фрагментів будівельних конструкцій та окремих вузлів їх стикових сполучень / В. С. Фіцик, Б. Г. Демчина, А. П. Половко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 302–305. – Бібліографія: 2 назви.