Thumbnail Image

Запропонований алгоритм та представлено результати математичного моделювання процесу обробки попередньо зміцненого шару незагартованої сталі комбінованим інструментом, оснащеним надтвердим матеріалом. Algorithm of mathematic models and results of machining non-hardened steels after surface plastic deforming by combinated by special tool are defined.

алгоритм, незагартована сталь, algorithm, non-hardened steels

Шахбазов Я. О. Математичний аналіз ефективності технологічного процесу обробки площин корпусних деталей комбінованими торцевими фрезами, оснащеними НТМ / Я. О. Шахбазов, М. Л. Білявський, Ю. Б. Стецько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 642 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 32-40. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review