Трифазний генератор полігармонічних струмів та напруг

Thumbnail Image

2002-03-26

Розглянуто принцип роботи і структуру трифазного цифро-аналогового генератора полігармонічних струмів та напруг, призначеного для регулювання і випробування засобів контролю та вимірювання параметрів електроенергії промислової електромережі. Представлено основні технічні характеристики генератора.
The operation and the structure of the polyharmonic currents and voltages three phase digital/analog generator are discussed. The generator may be used for testing and regulation of the power circuit electric energy parameters controllers and measurers. The generator specifications are given.

Трифазний генератор полігармонічних струмів та напруг / О. Дороніна, Г. Лавров, В. Ткаченко, С. Хомич, М. Юрченко // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 182–184.

Endorsement

Review