2017-11-21

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка
Vydavnytstvo Naukovoho tovarystva im. Shevchenka

Проаналізовано етапи здобуття студентського досвіду з метою подальшого розроблення методів та засобів його акумуляції для використання в управлінні вищим навчальним закладом.
We consider the stages of student experience gaining for the further development of methods and means of its accumulation and usage for decision making in universities.

студенти, випускники, університет, студентський досвід, students, alumni, university, student experience

Березко О. Аналіз студентського досвіду в контексті забезпечення університету актуальною експертною інформацією / Олександр Березко, Христина Зуб // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали 9-ої Науково-практичної конференції, Львів, 21–23 листопада 2017 року. — Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2017. — С. 126–129.