Визначення передачі ланцюгового багатоконтурного графа

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У цій статті пропонується метод знаходження визначника складного графа, який ґрунтується на розбиванні початкового графа на окремі підграфи і подальшому попарному перемноженні характеристичних поліномів частин графа згідно з певними правилами. Це дозволяє спростити отримання визначника багатоконтурних графів. The method of finding(presence) of a continuant of the composite graph is designed, that is grounded on separation of emulsion of the initial graph on the separate subgraphs and further pairwise multiplication of characteristic polynomials of parts of the graph.

Луцків М. М. Визначення передачі ланцюгового багатоконтурного графа / М. М. Луцків, М. І. Верхола // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 103-106. – Бібліографія: 3 назви.