Інтелектуальний сервіс багатокористувацького доступу до Інтернет

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто питання створення інтелектуального сервісу багатокористувацького доступу до Інтернет. Основними завданнями інтелектуального сервісу багатокористувацького доступу є забезпечення анонімної роботи користувачів локальної мережі з Web-сайтами, фільтрації HTTP контента, облік та оптимізація використання трафіка. The research considers the problems of providing multiuser access to the Internet. The main purposes of article is a providing of anonymous work for local net users of web sites, filtering of HTTP content, traffic usage calculation and optimization.

Тарасов Д. О. Інтелектуальний сервіс багатокористувацького доступу до Інтернет / Д. О. Тарасов, С. В. Симоненко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 309–316. – Бібліографія: 9 назв.