Сучасні тенденції використання комп’ютерних технологій в містобудувані

Розглянуто передумови і сучасні проблеми впровадження комп’ютерних технологій в містобудуванні. Зокрема йдеться про сучасні геоінформаційні системи (ГІС), що є новим типом інтегрованих інформаційних систем; головні сфери впливу містобудування ГІС; розвиток методів цифрового картогар- фування; напрямки розвитку містобудівельних ГІС. The proconditions and modern problems of introduction of computer technologies in town planning are considered in this article. In particular modern geoingormation systems, which are a new type of the integrated information systems; the main spheres of infiuense of town planning geoinformation systems; development of digital cartography methods; directions of development of town planning geoinformation systems are discussed.

Сучасні тенденції використання комп’ютерних технологій в містобудувані / А. П. Павлів, Т. М. Мазур, А. Ю. Скопюк, В. І. Турчин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 429 : Архітектура. – С. 129–134. – Бібліографія: 5 назв.