Обґрунтовано та розроблено методику інформаційно-комунікаційного супроводу до курсу «Загальна фізика», на основі якої створено інформаційно-комунікаційний супровідлекції на тему «Магнітне поле в вакуумі».It was developed the method of creation and using of information and communication support for the course “General Physics”, it was created support for the theme «The magnetic field in the vacuum» on the basis of this method.

сучасні технології у вищій освіті, інформаційно-комунікаційна підтримка, лекція, загальна фізика, Modern Technology of Higher education, information and communication support, General Physics

Дімарова О. Особливості застосування інформаційно-комунікаційного супроводу при вивченні фізики в технічному університеті / Олена Дімарова, Марія Панченко, Лілія Пономаренко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 5-ої Науково-практичної конференції, 19–21 листопада 2013 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2013. – С. 89–92. – Бібліографія: 5 назв.